banner isbank

Satranç Haberleri

TUZLA FEN KOLEJİ SATRANÇ TURNUVASI

IMG-20180108-WA00046-7 ocak 2018 tarihlerinde 87 farklı okuldan 300 sporcunun katıldığı Tuzla Fen Koleji Satranç turnuvası 2. Günün sonunda ödül töreniyle sona erdi. Turnuvaya katılan bütün sporcuları tebrik ederiz. İlimiz sporculardan ECRİN ZEYCAN 2.sınıflarda ve BEDİRHAN BEKRİ 3.sınıflarda 6 turda tüm maçları kazanarak birinci oldular. Sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Detaylı bilgi için,
http://istanbultsf.org/tuzla/
https://www.facebook.com/Tuzlasatranc/
Kocae lisatranç il temsilciliği.

2018 KOCAELİ KÖRFEZ BELEDİYESİ OKULLAR ARASI BİREYSEL SATRANÇ TURNUVASI SONUÇLANDI

e7f66012-4138-474f-ad71-2d0d4d5792b606-07.01.2018 Tarihinde YARIMCA KÜLTÜR MERKEZİ KÖRFEZ\KOCAELİ DE yapılan turnuvaya  İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSEDE öğrenim gören sporcular katıldı.Turnuva 35'+30''EKLEMELİ TEMPO ile oynandı.
İLKOKULLAR ERKEK KATEGORİSİ (1,2,3,4 Sınıflar)
İLKOKULLAR KIZ KATEGORİSİ (1,2,3,4 Sınıflar)
ORTAOKULLAR ERKEK KATEGORİSİ (5,6,7,8 Sınıflar)
ORTAOKULLAR KIZ KATEGORİSİ (5,6,7,8 Sınıflar)
LİSELER ERKEK KATEGORİSİ (9,10,11,12 Sınıflar)
LİSELER KIZ KATEGORİSİ (9,10,11,12 Sınıflar)
Yarıştığı turnuvada açılışı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, Kocaeli Satranç İl Temsilcisi Ahmet Açıkgöz, Körfez Satranç İlçe temsilcisi  Öztürk Onursal ve Turnuva başhakemi Kemaletin AYAN ile başlayan turnuva , bugün sonuçlandı. Oldukça çekişmeli geçen turlar ardından her kategoride ilk üç sporcuya Kupa,madalya,tablet,bisiklet ve mp3 player verildi.

ayrıca turnuvaya katılan ve sonuna kadar mücedele eden tüm sporcularımıza madalya verildi. Desteklerinde dolayı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, Kocaeli Satranç İl Temsilcisi Ahmet Açıkgöz,  Turnuva başhakemi Kemaletin AYAN ,Turnuva gözlemcisi Ali Fuat Aydın ve  hakemlerimize başarılı yönetimleri için de ayrıca teşekkür ederiz.
Turnuvayla ilgili detaylı bilgi için ;
Turnuva sayfası  

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

yeni yil 20172018 yılının ülkemiz ve camiamız için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı, kardeşlik ve hoşgörü içinde geçmesini temenni ediyor, yeni yılınızı kutluyoruz.

Türkiye Satranç Federasyonu

2018-Kocaeli Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası Tamamlandı

emektarlar afis16-17 Aralık 2017 tarihlerinde Şehit Polis Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonu İl Temsilciliği Salonu' nda düzenlediğimiz 2018-Kocaeli Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvamız tamamlanmıştır.
Sıralama su şekilde gerçekleşmiştir : 
1.Mehmet Askin Tasan
2.Metin Hatipoğlu
3.Özer Özakay
Dereceye giren İlimizin emektar satranç severlerini tebrik ederiz.
Desteklerinden ötürü Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar, Spor Sube Müdürümüz Engin Yaşar, Tesis Amirimiz Tuğrul Kiliç teşekkür ederiz.
Ayrıca Turnuva Gözlemcimiz İsmail ÇOLAK , Turnuva Başhakemimiz Murat Turhan ve ekibimize , başarılı yönetimleri için de ayrıca teşekkür eder bundan sonraki turnuvalarda başarılar dileriz...

2018-Kocaeli Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvası Tamamlandı

KADINLAR16-17 Aralık 2017 tarihlerinde Şehit Polis Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonu İl Temsilciliği Salonu' nda düzenlediğimiz 2018-Kocaeli Kadınlar İl Birinciliği Satranç Turnuvamız tamamlanmıştır.
Sıralama su şekilde gerçekleşmiştir : 
1.Işılay Yıldız
2.Zeynep Çiftçi
3.Ilgın Ceylin İnce
Dereceye giren bayan sporcularımızı kutlarız. 
Desteklerinden ötürü Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar, Spor Sube Müdürümüz Engin Yaşar, Tesis Amirimiz Tuğrul Kiliç teşekkür ederiz.
Ayrıca Turnuva Gözlemcimiz Öztürk Onursal , Turnuva Başhakemimiz Bülent Demir ve ekibimize , başarılı yönetimleri için de ayrıca teşekkür eder bundan sonraki turnuvalarda başarılar dileriz...

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
banner mavikale2
banner turkbase

Günün Sorusu

Konaklama