banner isbank
yeniGüncel Etkinlik Takvimi için Link: xlsKocaeli Etkinlik Takvimi

Satranç Haberleri

"Sokakta Satranç Var” Başlıyor

Cuma, 31 Ağustos 2018 10:44

ssv18mansetTSF tarafından her yıl okullar açılmadan önceki hafta geleneksel olarak hayata geçirilen "Sokakta Satranç Var" projesi bu yıl 08 Eylül Cumartesi günü başlıyor. Haberin devamı.....

Devamını oku...

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

bayram gorselTürkiye Cumhuriyetinin, Milli egemenliğimizin ve kayıtsız şartsız bağımsızlığımızın müjdelendiği 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıl dönümünü büyük bir gurur ve heyecanla kutluyor; vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferi bizlere armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Türkiye Satranç Federasyonu

Hakem Duyuru

duyuruYeni dönemde görev almak isteyen hakem arkadaşlar 7 Eylül 2018 tarihine kadar.Aşağıdaki formu doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri gerekmektedir.
docxKOCAEL_HAKEM_BLGi_FORMU.docx

Sporcularımız milli takım kampında

IMG-20180814-WA0004Kocaeli sporcularımızdan Alperen Sel ve Ecrin Zeycan milli takım kampında. Kamp bitiminden sonra Avrupa yaş grupları satranç şampiyonasına katılacak. 19-30 Ağustos 2018 tarihinde Riga, Letonya da gerçekleşecek. Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

Devamını oku...

Kulüplerimize ve sporcularımıza başarılar!

2018 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası nda ilimizi temsil edecek Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübüne,

26 Haziranda başlayacak 6. Uluslararası Çeşme Açık Satranç Turnuvasında KocaeliBüyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü sporcuları Büşra Arığ, Süha Özel, Çenesuyu Plajyolu Spor Kulübü sporcusu Burak Çolak ve bireysel olarak katılan Erdem Öner,

2 Temmuzda başlayacak Türkiye Gençler Satranç Şampiyonasında Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübü sporcusu Oğuzhan Ertekin,

23 Temmzuda başlayacak Çubuk Belediyesi 4. Uluslararası Satranç Turnuvasında Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübü sporcuları Gamze Ark, Arif Ark, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü sporcuları Emre İşçi, Yağmur Görücü, Gölcük Belediye Spor Kulübü sporcusu Kerem Çiftçi, Altın Çocuklar Satranç Spor Kulübü sporcusu Zeynep Çiftçi, D4 Satranç Spor Kulübü Derneği sporcuları Orhan Turan, Furkan Güleşçe, bireysel olarak katılan Yusuf Eren Melek, Cemal Arda Bilir, Muhammed Tuna Bilir, Bedirhan Bekri, Ecrin Zeycan Şahin mücadele edecekler.  

Liglerde ise 9 Temmuzda başlayacak Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonasında ikinci lige çıkmak için Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübü, 15 Temmuzda başlayacak Türkiye Satranç İkinci Liginde ise birinci lige çıkmak için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü mücadele edecekler.

Tüm sporcu ve kulüplerimize başarılar diliyoruz ve okulların yaz tatiline girdiği günlerde mutlu haberlerini bekliyoruz.

Banner - Market

tsf market_ban

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
satranc akademi
banner mavikale2
banner turkbase
ETKINLIK TAKVIMI

Günün Sorusu

Konaklama